© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Atakule Ankara’ya Hizmet İçin Hazır

Yeni Atakule Ankara’ya Hizmet İçin Hazır

Başkent Ankara’nın en önemli değerlerinden Atakule,yenilenen yüzü ile hizmetine girmeye hazırlanırken Tarman Group İcra Kurulu Başkanı Murat Tarman, Atakule GYO İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Mehmet Arpacı, A Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Öztürk ve JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş’ın katılımı ile bir lansman gerçekleştirildi.

Ankaralılar için önemli bir yeri olan Atakule yenilenen yüzü ile hizmete girmeye hazırlanırken yapılan çalışmaların tüm ayrıntıları düzenlenen lansmanla basın mensuplarına tanıtıldı. Başkent’in ilk alışveriş merkezi olması dolayısıyla da Ankaralılar için manevi değeri yüksek olan Atakule’nin lansmanı basın mensupları tarafından çok büyük ilgiyle izlendi. Ankara’nın en seçkin bölgesinde yer alan Atakule, yeni yüzüyle kentin çekim merkezi haline geleceğinin vurgulandığı toplantı da AVM ile ilgili bütün ayrıntılar basın mensuplarıyla paylaşıldı.Yüksek teknoloji kullanılarak yenilenecek olan Avm Ankaralıların kaliteli zaman geçirmeleri, hem dinlenip hem eğlenebilmeleri açısından ziyaretçilerinin vazgeçilmezi olacağının belirtildiği toplantı da yönetim kurulu üyelerinin konuşmasının ardından basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği soru cevap bölümüne geçildi. Basın mensuplarının Avm ve Atakule ile ilgili sorularının yanıtlanmasının ardından basına özel yemek davetiyle toplantı son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.