© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İntes ve Yol-iş Sendikası Swissotel’de Buluştu

İntes ve Yol-iş Sendikası Swissotel’de Buluştu

Swissotel’de gerçekleşen İntes ve Yol-iş Sendikası’nın düzenlediği ”çalışma hayatında son gelişmeler” konulu toplantısına birçok seçkin iş adamının yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’de eşlik etti.

Ankara Swissotel’de gerçekleşen, İntes ve Yol-iş Sendikasının ortaklaşa düzenlediği “Çalışma hayatında son gelişmeler” konulu toplantıya katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, yaptığı konuşmayla iş güvenliği sağlanması hakkında önemli bilgiler verdi. İntes Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koloğlu ve Yol-iş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar’ın da konuşmalarından sonra yemeğe geçen birçok iş adamı çalışma hayatındaki gelişmeler hakkında önemli bilgiler aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.