© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

En İyi 10 Erkek Çantası

En İyi 10 Erkek Çantası

Bir zamanlar kadınlar için çanta, ait olduğu sınıfı gösterirken erkekler sadece profesyonel amaçlar için kullanıyordu. Ama artık bu klişe ortadan kalktı. Kadınlarda çanta ne kadar önemliyse, erkekler için de aynı durum geçerli oldu.  

Neden çanta taşımalısınız?

√ İhtiyaç duyacağınız her şeyi ceplerinize doldurup komik bir görüntüye sahip olmaktansa çantanın içinde rahatça taşıyabilirsiniz.

√ Kaliteli deri bir çanta, içinde birden fazla bölme ve cep içerir. Kişisel eşyalarınızı ve iş ile ilgili dokümanlarınızı sağlıklıca muhafaza edebilirsiniz.

√ Cebinizdeki her şeyi kız arkadaşının çantasına doldurup, kız arkadaşınızın hayatını zorlaştırmazsınız.

 

 

 

1. MARC BY MARC JACOBS SIRT ÇANTASI £ 80
2. CORNELIAN TAURUS  EQUUS CABULLUS £ 649
3. PAUL SMITH – LUXE NAPPA SIRT ÇANTASI £ 1300
4. BURBERY – BÜYÜK DERİ LANDSCAPE ÇANTA £ 1095
5. COTE ET CIEL – LAPTOP  SIRT ÇANTASI  £ 135
6. PAUL SMITH EVRAK ÇANTASI £ 95
7. MARSEL ÇANTA £ 692
8. ANN DEMEULEMEESTER £ 860
9. H BY HARRIS – SIRT ÇANTASI £ 135
10. LIFETIME BROWN SILVERLAKE ÇANTA £ 45

 [nggallery id=875]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.