© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Divan’da Eğlenceli Balo

Divan’da Eğlenceli Balo

Divan Otel Ankara, yılbaşını çalışanlarıyla birlikte kutladı. Uzun yıllar boyunca kaliteli hizmetiyle en iyi otellerin arasında yer alan Divan Otel, bu başarısının mimarları olan personeliyle geçen bir yılın yorgunluğundan arınırken yeni yıla da yüksek motivasyonla girdiler. Baloda Divan çalışanları doyasıya eğlenirken kendi arkadaşlarının hazırladığı videolar sine vizyonda gösterildi ve balo salonunda eğlenceli dakikalar yaşandı.

[nggallery id=892]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.