© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Japonya İmparatoru Akihito 78 Yaşında

Japonya İmparatoru Akihito 78 Yaşında

Japonya İmparatoru Majesteleri Akihito’nun 78. yaşına basmasının ve tahta geçişinin 23. yılının kutlandığı Japonya Milli Günü’nde Ankara’nın siyaset, iş ve misyon temsilcileri bir araya geldi. İmparatorun doğum günü şerefine düzenlenen kokteyl Japonya Büyükelçiliği Rezidansı’nda gerçekleşirken Büyükelçi ve eşi, konukları salonun kapısında karşıladı. Milli kıyafetlerini giyen Japonya Büyükelçisi Kiyoshi Araki, konuklarıyla yakından ilgilenerek misafirperverlik gösterdi. Diğer ülkelerden Büyükelçilik düzeyinde katılım gerçekleşen kutlama kokteylinde Japon milli kıyafetli kişiler renkli görüntüler sergilediler.

[nggallery id=848]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.