© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitleri Buluşturan Yardım Yemeği

Elitleri Buluşturan Yardım Yemeği

Türkiye’de erken doğumdan kaynaklanan bebek ölümlerinin azaltılması amacıyla faaliyetlerini sürdüren Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (ERDODER), üyelerinin ve destekçilerinin katılımıyla bir öğle yemeği düzenledi.

ERDODER Başkanı Canan Göztepe’nin ev sahipliğinde gerçekleşen davette, derneğin önümüzdeki dönemde yapacağı çalışmalar konuklar ile paylaşıldı. Etiler Fenix’te gerçekleşen öğle yemeğine sosyal yaşamın birçok ünlü sima ve yardımsever isim katıldı.Yemekte bir konuşma yapan ERDODER Başkanı Canan Göztepe, Mardin’de açtıkları Yenidoğan Ünitesi ile bölgede bebek ölümlerinin önemli oranda azaldığını ve önümüzdeki dönemde hedeflerinin bir Karadeniz Grubu kurarak bölgede açacakları yeni Yenidoğan Üniteleri ile bebek ölümlerini asgariye indirmek olduğunu belirtti. Göztepe, konuşmasının devamında 17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında da söz konusu hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini sözlerine ekledi. Konuklar, bol bol sohbet etme imkanı yakaladığı davetin ardından Canan Göztepe’ye teşekkür ederek mekandan ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.