© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Erdoder’den “Kadın Kadına” Kutlama

Erdoder’den “Kadın Kadına” Kutlama

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (Erdoder), Dünya Kadınlar Günü’nü 1453 Maslak’ta bulunan Balkabağı’nda düzenlenen özel bir davetle kutladı.

Erdoder Başkanı Canan Göztepe’nin ev sahipliğinde Erdoder’in Gaziantep’te hayata geçirmeyi planladığı yeni doğan yoğun bakım ünitesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleşen davet “kadın kadına” temasıyla gerçekleşirken misafirler Türk mutfağının özel lezzetleri eşliğinde müzik ve eğlence dolu bir akşam yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.