© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mekan Oscarları Sahiplerini Buldu

Mekan Oscarları Sahiplerini Buldu

Gecce Mekan Oscarları’nın on dördüncüsü görkemli bir organizasyonla Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleştirildi. Her yıl birbirinden farklı konseptlerle düzenlenen Gecce Mekân Oscarları bu yıl ‘‘Altın kaplama ödüller” ile sahiplerini buldu.

Türkiye’nin en prestijli mekân ödülleri arasında bulunan “Gecce Mekan Oscarları” görkemli bir organizasyonla Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleştirildi. Yeme-içme sektöründe önemi ve popülerliğini her sene giderek arttıran Gecce.com yine farklı ve çok konuşulacak konsept ve sürprizlerle davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Türkiye’nin en iyi mekân, aşçı, işletmeci gibi en başarılılarının ödüllendirilerek elli ödülün dağıtıldığı muhteşem gece, Özge Ulusoy’un sunumuyla renklendi. Ödüllerin verilmesinin ardından Aşkın Arsunan ve orkestrası davetlilere müzik ziyafeti yaşatırken, davetliler geç saatlere kadar eğlencenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.