© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çocuklara Özel Festival

Çocuklara Özel Festival

Türkiye’nin ilk Çocuk Festivali, Planet Medya Grup Başkanı Didem Can’ın ve Sitare Akdilek’in ev sahipliğinde Bebek Çocuk Parkı’nda Planet Çocuk ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Çocukların içindeki rengarenk dünyayı ve yaratıcılığı ortaya çıkarmayı hedefleyen Planet Çocuk, bu amacını “Planet” sözcüğünü anahtar edinerek gerçekleştirdi. Revna Demirören başta olmak üzere ünlü annelerin çocuklarıyla katılım gösterdikleri festivaldeki aktiviteler ile eğlencenin doruğuna varan minikler unutulmaz bir gün geçirdiler. Çocuk Festivali’nde tüm çocuklara “kendi gökyüzünü yarat, kendi gökyüzünü çiz” teması ile yaratıcı atölyeler sunan Planet Çocuk etkinliğinde birbirinden renkli, birbirinden yaratıcı görüntüler ortaya çıktı. Bu enerjiyi ekranına da yansıtacak olan Planet Çocuk, yeni sezonda hayal gücünü tetikleyecek animasyonlarıyla yayında olacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.