© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Anlamlı İftar

Anlamlı İftar

Prematüre bebeklerin hayata tutunmaları için çalışmalar yapan Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (ER-DO-DER) üyeleri ve destekçileri düzenlenen iftar davetiyle bir araya geldi.

İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü ismin katıldığı davet Feriye Sarayı’nda gerçekleşti. Davet öncesinde konukları ER-DO-DER Başkanı Canan Göztepe ve yöneticiler birlikte karşılarken, konuklar eşsiz Boğaz manzarasının da tadını çıkardılar. İftar saatinin yaklaşmasıyla birlikte masalarına geçen konuklar Feriye Sarayı’nın mutfağından çıkan özel lezzetler eşliğinde keyifli bir akşam geçirdiler. Yemeğin ardından ise Canan Göztepe kısa bir konuşma yaparak katılan tüm konuklara teşekkürlerini sundu. Bu özel davetin gerçekleşmesinde ve ER-DO-DER projelerinde emeği olan isimlere birer plaket takdim eden Göztepe SMS projesinin detaylarını da konuklarla paylaştı. Herkesin cep telefonunu çıkarmasını rica eden Göztepe “ERDODER yazıp 7979’a kısa mesaj göndererek derneğimize 10 TL bağışlayabilirsiniz.” dedi. Projelerin gelirlerini Gaziantep’te açılacak olan “Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi” için kullanacaklarını da sözlerine ekleyen Göztepe davetin sonunda ise konukların tebriklerini kabul etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.