© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Elitler “Soffa” için Aşçı Oldu

Elitler “Soffa” için Aşçı Oldu

Soffa Mutfak Atölyesi’nin açılışı, MİKA-DER (Minik Kalplerle El Ele Derneği) ev sahipliğinde WOW İstanbul Hotels Convention Center’da gerçekleşti.

Soffa Mutfak Atölyesi, MİKA-DER ev sahipliğinde WOW İstanbul Hotels Convention Center bünyesinde açıldı. Sanat ve sosyal yaşam dünyasından seçkin bir davetli grubun katılımıyla gerçekleşen açılış davetinde MİKA-DER Başkanı Nesrin Ercan başta olmak üzere dernek üyeleri hazır bulundu. Ünlü sanatçı Ali Kocatepe’nin Soffa Mutfak Atölyesi için hazırladığı Soffa Mutfak jingle’ı da büyük beğeni topladı. WOW İstanbul Genel Koordinatörü Ziya Cihan yaptığı konuşmada “MİKA-DER tarafından yaptırılacak Çocuk Rehabilitasyon Merkezi’ne katkıda bulunmak için Soffa Mutfak Atölyesi’nin açılışını MİKA-DER ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Her yaştan misafirimizle birlikte olmayı ümit ettiğimiz, özenle ve en son teknolojiyle hazırladığımız Soffa Mutfak Atölyesi’nde misafirlerimiz hem öğrenecek hem de eğlenecekler.” diyerek mutfak meraklılarını Soffa’ya davet etti. MİKA-DER Başkanı Nesrin Ercan ise WOW İstanbul tarafından MİKA-DER’e yapılan katkının çok önemli olduğunu belirterek “Çocuklarımız adına yürekten teşekkür ediyoruz. Hepimizin kalbi bize ihtiyacı olan ‘Minik Kalpler’ için atıyor.” dedi. Davete katılan ünlü anneler ve çocukları mutfak önlüklerini takarak hep birlikte bir günlüğüne aşçı olmanın tadını çıkarttılar. Ardından hazırladıkları kâğıt helvaları hep birlikte afiyetle yediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.