© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ünlüleri Buluşturan Doğum Günü

Ünlüleri Buluşturan Doğum Günü

Endemol Shine Grup Türkiye Direktörü, H.Hakan Eren ve eşi Aylin Eren ikiz bebekleri Ömer ve Nisan için, çok sayıda davetlinin katıldığı özel bir doğum günü partisi düzenledi.

Dünyanın en büyük bağımsız medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Grup Türkiye Direktörü, H.Hakan Eren ve eşi Aylin Eren, ikiz bebeklerinin birinci yaş günü kutlaması için şık bir davet düzenledi. İstanbul Kemer Country&Golf Club’ta düzenlenen doğum günü partisine çok sayıda ünlü isim katıldı. Endemol Shine Grup ekibi olarak yoğunluktan dolayı, bir araya gelmeye çok fırsat bulamadıklarını belirten Hakan Eren, doğum günü sayesinde konuklarla bol bol sohbet etme imkanı, yeni dizi ve sinema projelerini uzun uzun konuşma fırsatı buldu. Heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunan Eren çifti, Ömer ve Nisan için özel hazırlanan 1 yaş pastasını bebekleri ile birlikte kestiler. Organizasyonu düzenleyen Parti Kutusu’nun Ömer ve Nisan’dan konuklara hatıra kalması için özel olarak hazırladığı hediyeler çok beğenildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.