© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

MİKA-DER’den Bağış Balosu

MİKA-DER’den Bağış Balosu

MİKA-DER’in geleneksel bağış balosu muhteşem bir organizasyonla Raffles Otel’de gerçekleşti.

Minik Kalplerle Elele Derneği (MİKA-DER) Beşinci Bağış Balosu’nu muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Raffles İstanbul Zorlu Center’da düzenlenen davete sosyal yaşamın birçok ünlü ismi katıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Yuvası, Yetiştirme Yurtları, Çocuk ve Sevgi Evleri’nde yaşamak zorunda olan 0-18 yaş grubu çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla 2008 yılından beri faaliyet gösteren MİKA-DER’in artık geleneksel hale gelen balosunda konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdılar. Geceye, MİKA-DER Başkanı Nesrin Ercan ev sahipliği yaparken, konukları Arzu Çebi ve Arzu Sabancı ile birlikte karşıladı. Yemek ve müzik eşliğinde geçen gecenin ilerleyen saatlerinde ise Kenan Doğulu sahne alarak herkese unutulmaz bir gece yaşattı. Jotun Boya ve Odeabank’ın sponsor olduğu geceden toplanan yaklaşık 1 milyon 500 bin TL gelir ile MİKA- DER Rehabilitasyon Merkezi’nin temeli atılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.