© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gençler ÜniAd’s’te Yarıştı

Gençler ÜniAd’s’te Yarıştı

Ankara Reklamcılar Derneği’nin bu yıl ikincisini düzenlediği UniAd’s Üniversiteler Arası Reklamcılık Yarışması farklı illerden öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Mag Medya sponsorluğunda gerçekleştirilen ÜniAd’s Üniversiteler Arası Reklamcılık Yarışması’nın bu yıl ikincisi düzenlendi. Ankara Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen yarışmaya toplam 165 öğrenci, kırk beş farklı kampanyayla katıldı. Ankara Reklamcılar Derneği’nin yarışma konusunu, Dijital Bakıcılar olarak belirlediği reklamcılık yarışmasında öğrenciler dijital araçların çocuklar üzerindeki etkileri konusunda bir reklam kampanyası üzerinde çalıştılar. Online oylama sonucu kısa listeye kalan on ekip arasından ödül kazananları belirlemek için Kite’da özel bir ödül töreni düzenlendi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmanın ödül kazananları belirlenirken gençlerin heyecanı görülmeye değerdi. Reklamcılık sektörüyle ilgili deneyim ve bilgilerini artıran gençler ödül töreninden sonra canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.