© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elif Çığızoğlu’dan Muhteşem Gala

Elif Çığızoğlu’dan Muhteşem Gala

Ünlü modacı Elif Çığızoğlu 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu görücüye çıkarttı.

Ülkemizde bu yıl ilk kez düzenlenen; abiye, gelinlik ve damatlık fuarı olan Fashionist’in galası, ünlü modacı Elif Çığızoğlu’nun yeni koleksiyonunu görücüye çıkardığı görkemli bir defile ile yapıldı. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen defileye; cemiyet ve iş yaşamının önde gelen isimleri katıldı. Uğurkan Erez’in kareografisini yaptığı defilede sergilenen kıyafetler, konukların büyük beğenisini topladı. Ünlü modacı Elif Çığızoğlu’nun bu sezon kadınlar için  pastel tonlarını tercih ettiği ve dantelin ağırlıkta olduğu bir koleksiyon oluşturduğu dikkat çekti. Defilenin ardından konuklar, kokteyl alanına geçerek, kendileri için hazırlanan birbirinden leziz ikramları tatma imkanı buldular. Gece, kokteylin ardından düzenlenen after party ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.