© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Zeynep Kartal’dan “İLK”ler Gecesi

Zeynep Kartal’dan “İLK”ler Gecesi

İngiltere’de yaşayan Türk moda tasarımcısı Zeynep Kartal, Ekba Holding ana sponsorluğunda ve Kuzu Grup’un desteğiyle, İngiltere Konsolosluğu’nda kendi adını taşıyan ilk performans defilesini her biri kendi alanında öne çıkan 24 kadınla gerçekleştirdi.

Performansın finalinde ise, Süperstar Ajda Pekkan, Zeynep Kartal ile podyumda yürüdü. Gerçekleştirdikleri projelerle adını duyurmuş pek çok isim Kartal’ın geçmişten bugüne gelen en özel parçalarını taşıyarak sahnede fırtına gibi esti. Ünlü İngiliz yıldız Victoria Ekanoye’un sahneye çıkarak etkinliğe özel olarak pek çok farklı şarkıyı da seslendirdi. Gecede Birleşik Krallık Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott ve İngiltere İstanbul Başkonsolosu Judith Slater konuşma yaptı. Defilenin öncesinde Zeynep Kartal ve ortağı Züleyha Özgül ev sahipliğinde Londra moda haftası’nda düzenlediği arşiv sergisi görücüye çıktı. Bu sergi kapsamında Kartal, özel olarak tasarladığı Mimoza by Zeynep Kartal adlı mücevher koleksiyonu’nu da davetlilerin beğenisine sunarken gecenin sunuculuğunu ise Jülide Ateş üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.