© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

DEEPWAVES’e Yoğun İlgi

DEEPWAVES’e Yoğun İlgi

Ünlü tasarımcı Ezra ve Tuba Çetin kardeşler yeni koleksiyonların Deepwaves’i, Fashionist kapsamında düzenledikleri bir defileyle tanıttılar.
Başarılı moda tasarımcıları Ezra-Tuba Çetin kardeşler, 2014 Yaz Haute Couture Koleksiyonu Deepwaves’i, Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda düzenledikleri görkemli bir defileyle, moda tutkunlarının beğenisine sundular. Fashionist kapsamında gerçekleştirilen defileye, cemiyet ve iş hayatının önde gelen simaları katıldı. Koleksiyonda İstanbul, denizlerin altında yaşayan bir medeniyet olarak tasvir edilirken, tasarımlar konuklar tarafından büyük beğeni topladı. Defilenin sponsorlarından ve ülkemizin en büyük alışveriş sitelerinden biri olan gittigidiyor.com tarafından düzenlenen açık artırma ile satışa çıkan EZRA+TUBA imzalı üç kıyafetin geliri, UNICEF aracılığı ile dünyanın muhtaç çocuklarına bağışlandı. Defilenin ardından düzenlenen after party ile konuklar keyifli ve eğlenceli gecenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.