© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elçilikte Yeni Yıl Kermesi

Elçilikte Yeni Yıl Kermesi

Birleşik Krallık Büyükelçisi Richard Moore’un Eşi Maggie Moore, İngiltere Büyükelçiliği’nde gerçekleştirdiği “Yeni Yıl Kermesi” daveti ile yardım severleri bir araya getirdi.

Maggie Moore, Ankara Uluslararası Yardım Derneği (AICC) ile birlikte “Yeni Yıl Kermesi” düzenlerken, etkinliğe çok sayıda kuruluşun yanı sıra büyükelçiler ve yardımseverler katıldı. Etkinliğe bazı kurum ve dernekler açtıkları standlar ile büyük ilgi gösterdi. Keyifli görüntülerin oluştuğu yardım davetinde İsviçre Büyükelçisi eşi Tamar Almagor’da stant açan isimlerin arasında yer aldı. Çok sayıda ülkenin ürünlerinin de yer aldığı standları gezen konuklar bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.