© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Double Tree By Hilton Çocukları Konuk Etti

Double Tree By Hilton Çocukları Konuk Etti

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Double Tree By Hilton Ankara Otel’i çocuklara özel balo düzenledi. Baloya Double Tree By Hilton
ekibinden elli aile ve çocuk bayrama özel düzenlenen kutlamada bir araya geldi. Çocuklara özel hazırlanan muhteşem baloda yemeğin ardından çizgi karakterlerin kostümlerini giymiş animatörler çocuklara oldukça neşeli bir 23 Nisan yaşattılar. Birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar oynayan çocuklar aileleriyle birlikte eğlence dolu bir gün geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.