© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyük Kolej’in Küçük Mucitleri

Büyük Kolej’in Küçük Mucitleri

Büyük Kolej öğrencileri, yıl içerisinde öğrendiklerini bilim alanında uygulamaya çalışınca, ortaya birbirinden ilginç icatlar çıktı.
Düzenlenen Bilim Şenliği’nde buluşlarını sergileyen öğrencilerin bu ilginç çalışması, Üniversite öğretim üyelerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirildi ve her çalışmaya puan verildi. Ambulanslara yönelik özel geçiş sistemi, ısıtmalı bardak, pet şişeden mumluk, dolunca ışıkları yanan çöp kovası, klipsli ayakkabı gibi birbirinden ilginç çalışmaların yer aldığı Bilim Şenliği’nde sergilenen eserler, bu alanda düzenlenen yarışmalara da katılacak.

[nggallery id=1232]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.