© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Be A Stylish

Be A Stylish

Tarz sahibi olmak kadınlar için ne kadar önemli ise erkekler için de gün geçtikçe önemli hale gelmektedir. Erkek giyim markalarındaki çeşitliliğe  ve erkeklerin  harcamaları incelendiğinde bunu çok iyi anlayabilirsiniz.

Aslında tarz, stil sahibi olmak çok önemli bir mevzu değildir ama size getireceği faydalarının meraklısı çoktur, doğru çizgilerin üzerinden gidiyorsanız flaş gibi parlarsınız meraklısının gözünde, çok kötü bir tarzınız varsa bile sorun değil yine fark edilmişsinizdir.

Neyse, bizim amacımız mümkün olduğunca doğruların üzerinden gitmek. Arabanızın rengi, evinizde kullandığınız aksesuarlar, kullandığınız saat, çoraplarınız kısacası hayatınızla ilgili hemen hemen her şey tarzınızı yansıtır.

 

Van Heesch Design Copper Bike £ 3600

Primarius Artisan £2600

Schindelhauer Ludwig XI £1900

Johnny Loco Londoner £600

Vanmoof 3.1  £ 560

Schindelhauer Siegfried £1300

Bu ayki konumuz yazın gelmesiyle kimimizin çocukluk dönemlerinde kalan, kimimizin sadece yazlıklarda kullandığı “bisikletler”. Çoğumuzun karne hediyesi olmuştur ya da ilk defa bir arkadaşının bisikletini kullanmışsındır. BMX’in sadece gösteri bisikleti olduğunu eminim çoğumuz hala bilmiyordur bile ya da Pinokyo’nun şehir içi bir kız bisikleti olduğunu. Neyse ki 90’ların ortalarından itibaren dağ bisikletleri geldi de şehrin engebeli yollarında herkes rahat bir nefes aldı. Hepimizin farklı hatıraları vardır o iki tekerlek üzerinde. Sayfalarca yazabileceğim bir konu ama uzatmadan sizin için seçtiğimiz bisikletlere geçelim…

[nggallery id=1246]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.