© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

‘Derin Tutku’lu Koleksiyonlar

‘Derin Tutku’lu Koleksiyonlar

Ayşegül Dinçkök’ün sualtı dünyasını ve canlılarını yansıttığı Derin Tutku fotoğraflarından esinlenerek hazırlanan sınırlı üretim Banu Bora Mumcu ve Mehry Mu kapsül koleksiyonları 23 Temmuz 2015, Perşembe günü Palmarina Midnight Express mağazasında gerçekleştirilen Sunset Happy Hour tanıtım etkinliği ile Bodrum ziyaretçileri ile buluştu.

 

Banu Bora Mumcu’nun yaza özel hazırladığı kapsül koleksiyonunda sualtı dünyasının büyüleyici desenleri el işlemeleriyle detaylandırılarak ipek şifonlarla hayat buluyor. Koleksiyonda yer alan püsküllü elbiseler, el işlemeli tunikler ve etekler sıcak yaz günlerinde kadınların vazgeçilmezi olacak. Koleksiyon, özellikle plaj stiline önem verenlerin gündüzleri mayo üzerine, akşamları da çeşitli kombinasyonlarla kullanılabileceği parçalardan oluşuyor.

Sınırlı sayıda üretilen Banu Bora Mumcu ve Mehry Mu koleksiyonlarından satın alınan her parça Akdeniz Koruma Derneği’ne katkı sağlayacak.

Koleksiyonlar, İstanbul Bebek ve Bodrum Palmarina Midnight Express mağazalarında satışa sunulmaktadır.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.