© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çeşme’de Sea Homes Lansmanı

Çeşme’de Sea Homes Lansmanı

Türkiye’nin gözde tatil ve eğlence merkezi Çeşme’de start alan Mimar Rıfat Baltaoğlu’nun imzasını taşıyan Sea Homes’un, Paşalimanı Koyu’ndaki lansman partisi Burcu Esmersoy’un ev sahipliğinde gerçekleşti.

HOMES ‘un kurucusu Erkin Köksal, lansman gecesinde tasarım ve mimaride yeni trendleri kapsayan Sea Homes rezidans projesini Abdullah Burnaz-Selin Denizli, Saba Tümer, Mehmet Aslan, Serap – Eren Talu, Ümit Erdem,Ebru Akel, Ece Doğulu, Begüm Yücetan gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerine tanıttı. Türkiye’nin ünlü şeflerinden Murat Bozok, parti için birbirinden özel lezzetler hazırlarken, dünyaca ünlü İngiliz sanatçı SuperDiva “Tonnic” canlı müzik performansıyla ve Ozan Doğulu, muhteşem dj performansıyla misafirleri büyüledi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.