© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

‘Haliç Gözüyle İstanbul’a Büyük İlgi

‘Haliç Gözüyle İstanbul’a Büyük İlgi

Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü öğrencilerinin yıl sonu defilesi başarılı bir organizasyonla üniversitenin Sütlüce’deki yerleşkesinde gerçekleşti. Çok sayıda davetlinin izlediği defilede sergilenen kıyafetler büyük beğeni topladı.

Haliç Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mansur Topçuoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen defilenin danışmanlığını Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Şöhret Aktepe ve modacı-öğretim görevlisi Siren Ertan Çarmıklı üstlendi. İş, moda ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ismin katıldığı defilenin şov direktörlüğünü ise Uğurkan Akdeniz üstlendi. İkinci, üçüncü, dördüncü sınıf ve yüksek lisans öğrencileri tarafından hazırlanan elli adet kıyafetin sunulduğu defilede 15 manken görev aldı. Defileyi baştan sona izleyen ünlü modacı Yıldırım Mayruk genç tasarımcılara destek olurken öğrencilerin tasarladığı kıyafetler büyük beğeni topladı. İstanbul kültürünün ve tarihi dokusunun yorumlandığı defilenin en önemli parçaları arasında yer alan Aycan Öktem’in “Metropol Şövalyesi” konseptli kıyafetleri büyük ilgi gördü.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.