© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nanoteknoloji ile Altın Kaplatın

Nanoteknoloji ile Altın Kaplatın

Yurt dışında uzun yıllardır uygulanan, farklı materyallere “altın kaplama” sistemi en sonunda Ankara’ya geldi!  Cep telefonundan ev bataryalarına, çatal kaşık setlerinden çakmaklara pek çok materyale “nanoteknoloji”yle uygulanan “altın kaplama”yı başkentle tanıştıran Yeşilgold hakkında Pazarlama Müdürü Filiz Su Elmas’tan bilgi aldık.

 

Goldmystic bayisi olarak Yeşilgold, başkent ile nanoteknolojiyle uygulanan altın kaplamayı tanıştırdı. Bu uygulama nedir?
Çok farklı malzemeleri nano teknolojiyle altın kaplıyoruz. Mesela bakır, nikel, krom olan aksesuarlardan tutun da cep telefonlarına, banyo ve mutfak bataryalarından promosyon ürünlerine kadar aklınıza gelen pek çok materyali 24 ayar altınla kaplıyoruz. Bunları da hiçbir şekilde sökmeden yerinde uyguluyoruz. Ayrıca Swarovski kaplamalar da yapıyoruz.
Daha başka ne gibi uygulamalar var?
Bahsettiğim gibi aklınıza gelebilecek birçok ev ve mutfak eşyaları, cep telefonu, mp3 çalar, bileklik, kalem, saat, rozet, hediyelik eşyalar… Kadınlar özellikle çatal kaşık setlerini kaplatıyorlar.

Erkekler de bu konuya oldukça rağbet gösteriyor…
Evet, özellikle cep telefonu, kalem, çakmak ve hatta araba, motosiklet kaplamasına ilgi gösteriyorlar. Beyler genelde kırmızı altın veya beyaz altın tercih ediyorlar. Şu anda Bursa’da bir motosiklet kaplanıyor. Ferrari, Aston Martin gibi arabalar da dünyada bu uygulamaya sıkça rastlanıyor. Ayrıca A+ inşaat şirketlerinin yaptığı ev ve ofislere de ekiplerimiz hizmet veriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.