© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sıcak ve Hareketli Gökyüzü

Sıcak ve Hareketli Gökyüzü

Bu yaz bizi sıcak ve hararetli bir gökyüzü bekliyor. Mars Başak burcundaki uzun süren seyahatini 3 Temmuz’da bitirecek ve Terazi burcuna giriş yapacak. Sistemi değiştirmeye zorlayan olaylar, ev içi değişiklikler, tamiratlar, sağlık sektöründeki yeniliklerle geçen bir zamanı geride bırakacağız. Türkiye açısından da çok kritik bir zamana giriyoruz…

14 Temmuz’da Merkür Aslan burcunda geri hareket etmeye başlayacak. Eğlence sektöründeki uygulamalar değişebilir. Gözler eğlence ve gösteri dünyasına odaklanacak. Eskiden popüler olan yıldızlar tekrar ışıldamaya başlayabilir. Daha önceden yapılması planlanan organizasyonlar için uygun ortam oluşabilir.

Koç  Ateş Öncü (21 Mart – 20 Nisan)

Temmuz ayı sizin için çok hareketli olabilir ve özgürlüğünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Güçlü duygular yaşatan aşk maceraları yaşayabilirsiniz. Riskli kararlar alıp kendi özgürlüğünüz için mücadele edebilirsiniz. Enerji fazlanız olduğunu hissedecek ve sabırsız olacaksınız. Seyahate çıkmak ise içinizdeki bu yüksek enerjiyi harcamak için en mutlu edici seçenek olabilir. 14-25 Temmuz arasındaki tarihlerde beklenmedik karışıklıklar yaşanabilir. Karşınızdaki kişileri kışkırtacak tavrılar içine girmeseniz iyi olur. Saygı duyduğunuz bir kişinin vereceği tavsiyeleri dinlerseniz karmaşayı sona erdirip sizi mutlu edecek değişiklikleri yapabilirsiniz. Daha önceden yapmaya fırsat bulamadığınız eğlenceli organizasyonları gerçekleştirebilir ve eski arkadaşlarınızla kutlamalara katılabilirsiniz. 11-19 Ağustos arasında ise yöneticileriniz ve aile büyüklerinizle zıtlaşmaktan kaçınsanız iyi olur. Yapacağınız harcamaları yönetmek için disipline olmaya ihtiyacınız olacak. Maddi konularda sizi zorlayacak büyük sorumluluklar almaktan kaçının. İhtiyacı olan aile büyüklerinize destek vermek için ise uygun bir zaman  olacak. 13-17 Ağustos arasında ilişkilerinizle ilgili radikal değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Sizi çok etkileyen biri ile aranızdaki ilişki tamamen değişecek. Ağustos ayı boyunca arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha sıcak hale gelirken eski ve yeni arkadaşlarınızı bir araya getirebilirsiniz.

Boğa  Toprak Sabit (20 Nisan – 21 Mayıs) 

Yapılacak işleriniz artarken zihinsel becerilerinizi geliştiren projeler üstlenebilirsiniz. Dikkat gerektiren konular üstünde çalışmanız gerekebilir. 15 Temmuz itibarı ile geri hareket etmeye başlayan Merkür sizi zihinsel olarak derinleştirecek. Sizi karar vermeye zorlayan haberler alabilir ve derin düşünmeye başlayabilirsiniz. İletişim araçları ile ilgili unutkanlıklar yaşayabilir veya kullandığınız bilgisayarı artık size yeterli gelmediği için değiştirebilirsiniz. Bu dönemde çocuklar ve yakınlarınızı zorlamaktan kaçınırsanız iyi olur. Strateji geliştirme yeteneğinizi kullanarak pek çok karmaşık sorunu yönetebilir ve radikal kararlar alabilirsiniz. Geri hareket eden Merkür 8 Ağustos’ta durup tekrar ileri doğru hareket etmeye başlayacak. 13-18 Ağustos arasında duygularınızı derinden etkileyecek bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz. Ağustos ayında duygularınız daha yoğun ve sıcak olacak. Sevdiklerinizle aranızdaki ilişkinin değiştiğini görebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Beklenmedik tekliflere açık olun.

İkizler Hava Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Burcunuzda geri hareket eden Venüs artık ileri doğru hareket etmeye başlıyor. Duygusal konularda kararlarınız netlik kazanacak. Sevdikleriniz ve karşı cinsle ilişkileriniz daha sıcak ve hareketli olacak. Karşı cinsten hoşunuza giden teklifler alacaksınız. Kişisel bakımınız ve güzellikle ilgilenmek sizi karşı cinsin arasında daha popüler hale getirebilir. 14-21 Temmuz arasında yapmak istediğiniz çılgınlıklar için vakit bulabilir ve hayatınıza giren sıra dışı kişilerden etkilenebilirsiniz. Tatile çıkıp vaktinizi özgürce değerlendirebilirsiniz. Zorlayıcı maddi koşulları geride bırakmak sizi çok rahatlatacak. Yaşam felsefenizi gözden geçirmeye başlayıp gelecekte neler yapacağınızı planlayabilirsiniz. Kader eski arkadaşlarınızı da karşınıza çıkartabilir. Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınız ve yakınlarınızla eğlenceli davetlere gideceksiniz. 9-18 Ağustos arasında ise çalışma temponuz artacak. Büyük güç ve dirayet gerektiren projeleri sonuçlandırabilirsiniz. Yaptıklarınızla uzun süren çabalarınızın karşılığını alacak ve büyük aşama kaydedeceksiniz.

Yengeç Su Öncü (21 Haziran – 22 Temmuz)

Kendinizi temmuz ayı süresince daha sağlıklı ve canlı hissedebilirsiniz. İçine girdiğiniz ortamlarda canlılığınızla göze ilk çarpan kişi siz olacaksınız. Harcamalarınızı artıran nedenler ortaya çıkabilir. Maddi konularda kendinizi aşırı zorlayacak harcamalardan kaçınırsanız daha iyi olur. 14-21 Temmuz arasında beklenmedik gelişmelerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Daha önceden tahmin edemediğiniz harcamalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda size uygun olmayan kişilerden etkilenebilirsiniz. Ancak daha sonradan pişman olacağınız ilişkilerden uzak durursanız iyi olur. Aşk kaçamakları ortaya çıkabilir. Seyahate çıkmak ise içinizdeki enerji fazlasını boşaltmak ve ruh halinizi değiştirmek için çok faydalı olabilir. Seyahate çıkarsanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 11-19 Ağustos tarihleri arasında sorumluluklarınız artabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu dönemde şartlar sizi zorlasa da şanslı olacaksınız. Sevdiklerinizin size olan desteği sayesinde radikal değişiklikler yapabileceksiniz. Sizi endişelendiren gelişmeler karşısında içinizdeki sevgiyi uyandırın. 13-17 Ağustos tarihleri arasında ilişkileriniz daha derin ve sıcak bir boyuta doğru ilerleyebilir. İlişkilerinizi derinden etkileyen bir aşk yaşayabilirsiniz.

Aslan Ateş Sabit (22 Temmuz – 22 Ağustos)

Sosyal hayatınız Temmuz ayında büyük bir hızla canlanmaya başlıyor. Arkadaşlarınızla daha çok haberleşebilir ve düzenlediğiniz organizasyonlarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yakınlarınız ve arkadaşlarınız üzerinde daha çok söz sahibi olabileceksiniz. Eğlenceli davetler ve yemekler organize edebilirsiniz. Kültür ve sanat etkinliklerine daha çok katılacaksınız. Temmuz ayının içinde karşı cinsle ilişkileriniz de hareketli olacak. Sizinle ilgilenen kişiler arasında bir seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. 14-21 Temmuz tarihleri arasında beklenmedik teklifler alabilirsiniz. Sıra dışı projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Yapmak istediğiniz çılgınlıklar için bolca vakit bulacaksınız. Burcunuzda geri giden Merkür ise eski arkadaşlarınızla yeniden karşılaşacağınızı gösteriyor. Gerçekleştirmek istediğiniz eski fikirlerinizi raftan indirip tekrar gündeminize alabilirsiniz. Yeni projelerle ilgilenmek yerine eski fikirlerinize odaklanmak daha iyi bir seçim olacak. Aynı zamanda araştırmak istediğiniz konular hakkında da derin bilgilere ulaşabilirsiniz. Aklınızın takıldığı bir konuda karar vermek için daha çok bilgiye ve zamana ihtiyacınız olacak. 11-19 Ağustos arasında ise yoğun güç ve konsantrasyon gerektiren bir işi başarı ile sonuçlandıracaksınız. Çalışmalarınızın karşılığını almak da sizi çok mutlu edecek. Ağustos ayının son on günü harcamalarınız artabilir.

Başak Toprak Değişken (22 Ağustos – 23 Eylül)

Mars burcunuzdan çıkarak Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak. Geçtiğimiz sene Kasım ayında burcunuzda ilerlemeye başlayan Mars sayesinde kendi gücünüzü keşfettiniz. Kasım ayında başlayan ve sizi zorlayan projeler artık bitiyor. Maddi olarak da rahatlamış olacaksınız. Ancak Temmuz ayı süresince ilişkilerinizi iyi yönetmeniz gereken bir dönemdesiniz. Karşı cinsle aranızda kolayca duygusal gerginlik oluşabilir. Sevdiklerinizle daha yakından ilgilenirseniz ve isteklerini hoşunuza gitmese de gerçekleştirmeye çalışırsanız ilişkileriniz yolunda gidecektir. İlişkilerinizi stratejik olarak ele alıp duygusal karmaşayı ortadan kaldırarak yönetebilirsiniz. Ağustos ayında ise aşk hayatınız daha yoğun ve sıcak olacak. Sizi çok etkileyen biri ile karşılaşabilir ve ateşli bir aşk yaşayabilirsiniz. Özellikle 11-19 Ağustos tarihleri arasında aşk hayatınız çok daha tutkulu olacak. Duygularınızı derinden etkileyen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu sene toplumun ve çevrenizin saygı duyulan kişilerini karşınıza alacak davranışlar göstermeseniz iyi olur. Yaşadığınız olaylar bakış açınızı ve yaşam felsefenizi değiştirmeye zorlayabilir.

Terazi Hava Öncü (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu yaz sizin için çok hareketli ve sıcak geçmeye aday bir zaman olabilir. Mars Terazi burcuna 3 Temmuz’da giriş yapıyor. İçinizdeki enerjinin yükseldiğini hissedebilir ve cesaret gerektiren işler için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Maddi arzularınız artarken sizi daha sonra zorlayacak yatırımlar ve harcamalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ise daha tutkulu olacak ve içinizdeki cinsel cazibe tamamen ortaya çıkacak. 14-21 Temmuz tarihlerinde isteklerinizden vazgeçip değiştirmenize neden olacak beklenmedik haberler alabilirsiniz. Kendi isteklerinizin kabul görmesi için çok ısrar ederseniz sonucu belirli bir çatışma yaratmış olursunuz. Fakat gücünüzü gösterme biçiminizi değiştirip daha farklı yollarla kendinizi ifade etmeyi başarırsanız etkili olacaksınız. Çevrenizdeki saygı duyulan kişiler size yol gösterici olabilir ve sizi destekleyecek şekilde davranabilir. Eğer yapıcı olursanız arkanıza bu çok güçlü bir rüzgarı alacaksınız. Bu yaz aşk maceraları da sizin için çok çekici olacak. Uzun süren seyahatlere çıkabilir ve aşk kaçamakları yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda 14 Temmuz’da geri hareket etmeye başlayan Merkür eski arkadaşlarınızla daha çok görüşme fırsatı bulacağınızı işaret ediyor. Daha önceden gitmeye fırsat bulamadığınız eğlence organizasyonlarına katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha sıcak olacak. 11-19 Ağustos arası ise sizin açınızdan önemli bir tarih olabilir. Yapmak istediğiniz önemli projeleri sonuçlandırabilirsiniz. Sizi korkutan bir konudan kaçınmak yerine artık cesaret ile hareket edeceksiniz. İçinizdeki cesaretin ortaya çıkması ile hayatınızda yapmak istediğiniz büyük değişiklikleri gerçekleştirebileceksiniz. Yalnızca size destek veren aile büyüklerinizle çatışmak yerine onların gösterdiği yolda ilerlemeniz gerekiyor. Çok önemli kararlar vereceksiniz.

Akrep Su Sabit (22 Ekim – 22 Kasım) 

Temmuz ve Ağustos ayında aynı anda ilgilenmeniz gereken pek çok iş olabilir. Kardeşinizin ve çocuklarınızın size olan ihtiyacı artabilir. 14 Temmuz’da geri harekete başlayacak olan Merkür iletişimle ilgili aksaklıklar yaşayabileceğinizi işaret ediyor. Bilgisayar ve telefon gibi teknolojik cihazlarınızı değiştirebilir veya ihmal edilen bakımlarını yaptırabilirsiniz. Genç bir çocuğunuz var ise aklının karışık olmasını anlayışla karşılayıp yaşadığı sorunlara çözüm bulmalısınız. Böyle bir dönemde çocuğunuzla tartışmaya girip sizi anlamasını beklememelisiniz. Karar vermeniz gereken durumlarda ise acele karar vermemeli ve aklınızı karıştıran her konuyu araştırmalısınız. Ağustos ayı ise çok daha eğlenceli geçmeye aday gözüküyor. Aşk hayatınız ve karşı cinsle ilişkileriniz daha sıcak olacak. 13-17 Ağustos tarihleri arasında etkileyici ve karizmatik biri ile tanışabilirsiniz. Bu tarihler arasında ilişkileriniz size yoğun duygular yaşatabilir.

Yay Ateş Değişken (22 Kasım – 22 Aralık) 

Hareketli ve gergin geçen bir dönemden sonra daha sakin sürecek bir döneme giriş yapıyorsunuz. Sizi maddi olarak zorlayan koşullar değişiyor ve rahatlamaya başlıyorsunuz. 3 Temmuz’da Terazi burcuna giriş yapan Mars ise enerjinizi daha verimli kullanmaya başlayacağınızı gösteriyor. 14-21 Temmuz arasında ise beklenmedik teklifler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maceraya açık olacaksınız. Eğer küçük detaylara ve soru işaretlerine takılmazsanız hoşunuza gidecek maceraya atılabilirsiniz. Bu bir aşk macerası veya sıra dışı bir iş önerisi de olabilir. Eski dostlarınızla veya uzun süredir görüşmediğiniz yakınlarınızla tekrar görüşebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi yeniden sağlamlaştıracaksınız. Birlikte eğlenceli davetlere katılabilirsiniz. İlişkilerinizde ise karşı cinsi zorlayacak davranışlardan kaçınırsanız daha iyi olur. 11-19 Ağustos arasında gerçekleştirmek istediğiniz önemli projeleri sonuçlandıracaksınız. Cesaretli davranışlarınız ve konsantrasyonunuzu yoğunlaştırmanız isteklerinizi başarı ile gerçekleştirmenizi sağlayacak. Dirayetinizi korumanız ilişkilerinizi de olumlu etkileyecek. İnancınızı koruyun ve karamsarlığa kapılmayın.

Oğlak Toprak Öncü (22 Aralık – 22 Ocak)

Temmuz ve Ağustos ayı süresince kendinizi çok enerjik ve sabırsız hissedebilirsiniz. Gerilimden uzak olmak isteyenler ise tatile çıkarsa kendilerini çok daha iyi hissedebilir. Maddi yatırımlar yapabilir ve sizi zorlayabilecek ödemeler yapabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden maddi beklentileriniz giderek yükselebilir. Enerjinizi verimli kullanmak için çevrenizdeki güçlü kişilerle mücadeleden kaçınmanız yerinde olur. Dikkatinizi gerçekleştirmek istediğiniz fikirlere yöneltirseniz daha etkili olursunuz. 14-21 Temmuz arasında sizi çok şaşırtan haberler alabilir ve etkilenebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar yapmanız gerekebilir. Ancak gücünüzü şimdi kullandığınızdan daha farklı kullanıp yaratıcı sonuçlar da üretebilirsiniz. Karşılaştığınız zorlayıcı olaylarla mücadele etmek yerine tarzınızı değiştirip yapılması gereken değişiklikleri gerçekleştirirseniz faydalı olacağını göreceksiniz. Aşk maceralarına ve sürpriz tekliflere karşı da açık olacaksınız. 11-19 Ağustos arasında yöneticileriniz ve büyüklerinizin size ihtiyacı olabilir. İlgilenmeniz gereken büyük sorumluluklar ortaya çıkabilir. Eğer bu dönem karşılaştığınız olaylara sabır gösterirseniz ödülünü daha sonra alacaksınız. Otoriter kişiler ve yöneticilerinizle ilişkilerinizi irade çatışmasına dönüştürmeyin. Söylediklerinizde haklı olsanız da sabır göstermelisiniz. Memnun olmadığınız alışkanlıklarınızı değiştirmek için karşınıza çıkan fırsatları kullanın. 13-18 Ağustos arasında ise ilişkilerinizi etkileyen radikal kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda hem tutku, hem de gerilim yükseliyor.

Kova Hava Sabit (22 Ocak – 20 Şubat)

Bu yaz enerjiniz daha yüksek olacak ve pek çok macera yaşayacaksınız. 14-21 Temmuz arasındaki tarihlerde sizi maceraya davet eden sıra dışı teklifler alabilir ve çok şaşırabilirsiniz. İçinizdeki yaratıcılığı uyandıran projelere adım atabilirsiniz. Aşk hayatınız da sürprizlerden etkilenebilir. Karşılaştığınız bir kişi sizin üstünüzde çok çarpıcı bir izlenim yaratabilir. Fakat karar almanız gereken bir durum açığa çıkarsa karar vermekte acele etmeyin. 14 Temmuz’da geri hareket etmeye başlayacak olan Merkür düşüncelerinizin derinleşeceğini gösteriyor. Bu dönem en çok ilgilendiğiniz bir konuda araştırma yapmak için uygundur. İletişimle ilgili karışıklıklar veya teknolojik cihazlarınızla ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Yapılacak işlerinize daha çok dikkat gösterirseniz iyi olur. Çocuklarınız varsa onların sorunları ile ilgilenebilir ve karışan akıllarını tedavi edebilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınıza ve çocuklarınıza karşı daha anlayışlı olmalısınız. Fikirsel çatışmalara girmeseniz ve kendi düşüncelerinizde çok iddiacı olmasanız iyi olur. İyimser olursanız pek çok sorunun hızla çözüleceğini göreceksiniz. Aklınıza takılan konular üzerinde çok durmayın. 11-19 Ağustos arasında isteklerinizi gerçekleştirebilecek güçlü bir konuma ulaşabilirsiniz. Önemli verdiğiniz projeleri gerçekleştirebilir ve gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi başarılı hissedeceksiniz.

Balık Su Değişken (20 Şubat – 21 Mart) 

Yaza girdiğimizde kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacak ve sizi zorlayan koşulların geride kaldığını göreceksiniz. İlişkilerinizdeki çatışma ortamı yerini sükunete bırakabilir. Parasal ihtiyaçlarınız da azalmaya başlayacak. Tanıştığınız farklı kültürden kişiler veya içinde olduğunuz toplumun saygın kişileri bakış açınızı değiştirmeye çalışabilir. Haklı olduğunuz noktalar olsa da farklı bakış açılarına açık olmalısınız. Çünkü durduğunuz noktaya göre olayları algılama şekliniz değişebilir. Bu sene olayları daha farklı bir noktadan bakarak değerlendirmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Yaşama bakışınız ve hayatı yorumlama biçiminiz değişiyor. Ağustos ayı içinde ilişkileriniz ve aşk hayatınız daha sıcak olacak. Sizi çok etkileyen bir olay veya kişi ile karşılaşabilirsiniz. 13-18 Ağustos arasında ilişkileriniz daha yoğun ve tutkulu olacak. Derinden etkilenen duygularınız radikal kararlar almanıza neden olabilir. Yaz boyunca hayal gücünüzü harekete geçiren seyahatlere çıkabilirsiniz. Aynı zamanda denize yakın olmak içinizdeki yaratıcılığı ve sezgilerinizi kuvvetlendirebilir.

 

Bu Yaz Ülkemizde Neler Olacak?

14 Temmuz’da Mars Türkiye’nin natal haritasındaki Mars’ın üstüne geliyor ve transit Uranüs ile karşıt açı yapmaya başlıyor. Türkiye’nin gücünü anlayacağı ve kendi potansiyelini fark edeceği bir süreçteyiz. 14-20 Temmuz arasındaki tarihler çatışma ve patlamaların gündemi sarsabileceği bir zaman olacak. Ortaya çıkan skandal benzeri olaylar bazı güçlü kişilerin gözden düşmesine de neden olabilir. Aynı zamanda Türkiye bu sene Satürn döngüsünü kuvvetli bir şekilde yaşadı. Artık alışkanlıkları değiştirme zamanı geldi ve Türk Halkı kendi korkuları ile başa çıkacak. 7-18 Ağustos tarihleri arasında Halkın içindeki cesaret duygusu ortaya çıkacak ve kendilerini mutsuz eden koşullar değişmeye başlayacak. Halk farkında olmasa bile meydana getirdiği duygusal etki ile olayların akışına kuvvetli şekilde yön verecek. Siz de alışkanlıklarınızı değiştirin ve etrafınızda meydana gelen değişikliklere takılmayın. Korkularınızla başa çıktığınızda özgürleşeceksiniz.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.