© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyük aşk evlilikle taçlandı…

Büyük aşk evlilikle taçlandı…

SOSYOLOG MELİN CANSU ÇETİN İLE İŞ ADAMI FATİH GÖZÜM GÖRKEMLİ BİR TÖREN İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

Ankara’nın tanınan iş adamlarından Fatih Gözüm, Melin Cansu Çetin ile dünya evine girdi. Altı ay önce arkadaş ortamında tanışan genç ikili , geçtiğimiz yıl Çukurambar Mavi Tuna’da şık bir törenle nişanlanmıştı. Mövenpick Otel’de yapılan Kına Gecesi’nin ardından ATO Congresium’da nikah töreni gerçekleşti. Yeni evli çift nikahın ardından yakın arkadaşları ve aile büyüklerinin katılımıyla Çayyolu Meşrep’te gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Mutlu çift balayı için Dubai’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.