© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nurol Life Partiyle Görücüye Çıktı

Nurol Life Partiyle Görücüye Çıktı

Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Life projesinin tanıtımı, cemiyet ve iş hayatının seçkin isimlerinin katıldığı şık bir partiyle gerçekleştirildi.

Nurol Gayrimenkul’ün Seyrantepe’de modern mimarisiyle hayata geçireceği Nurol Life Projesi şık bir partiyle iş ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerine tanıtıldı. Nurol Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Ceyda Çarmıklı Kılıçaslan’ın ev sahipliğinde Nurol Life’ta gerçekleşen partide Mikonos’un tanınmış DJ’lerinden DJ Babis müzikleriyle konuklara keyifli anlar yaşattı. Yine bu parti için İstanbul’a gelen Fransız illüzyonist Gus’ın sürprizleri geceye renk kattı. Oldukça keyifli bir atmosferde gerçekleşen partide konuklara Nisan 2017’de tamamlanacak Nurol Life’ın özellikleri hakkında bilgi verildi. Tüm ayrıcalıklarını heyecan verici detaylar eşliğinde sunan ve lüks konseptini yeniden tanımlama iddiasıyla projelendirilen Nurol Life sahip olduğu özelliklerle davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.