© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gecenin Kokusu Siyah

Gecenin Kokusu Siyah

Dünyaca ünlü Giorgio Armani ve Yves Saint Laurent markaları yeni seri parfümlerini unutulmaz bir gece ile Divan Çukurhan’da tanıttı.

Mutlak zerafet ve kalıcılık fikriyle yola çıkan iki yeni nesil parfüm, gerçekleştirilen çok özel lansman ile tanıtıldı. Giorgio Armani; derin okyanus sularının volkanik kayalarla birleşimi olan yeni erkek parfümü; Aqua Di Gio Profumo’yu, Yves Saint Laurent; beyaz çiçeklerin ve kahve çekirdeklerinin eşsiz uyumundan doğan yeni kadın parfümü Black Opium’u tanıttı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.