© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İsviçre Sefiresinden Davet

İsviçre Sefiresinden Davet

İsviçre Ankara Büyükelçisi Walter Haffner’ın eşi Tamar Algomar Haffner, büyükelçilik konutunda özel bir davet gerçekleştirdi.

Büyükelçilik konutunda gerçekleşen davete, aralarında büyükelçi eşlerinin de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton yaptığı konuşmada, kadınların iş hayatında daha aktif roller alması gerektiğini vurguladı. Kişisel tecrübelerini de konuklarıyla paylaşan Alaton, daha sonra da sorulan soruları yanıtladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.