© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sheraton Otel’de Şık Düğün

Sheraton Otel’de Şık Düğün

Murat Pamuk ve Ece Furtun, Sheraton Otel’de düzenlenen, Ankara iş ve cemiyet hayatından yoğun katılımın olduğu görkemli bir düğün töreniyle birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdılar.

Bilgisayar Mühendisi Murat Pamuk ve Ece Furtun, aileleri ve yakın dostlarının kendilerini yalnız bırakmadığı şık bir törenle evlendi. Dört yıllık birlikteliklerinin ardından mutlu çift, geçtiğimiz yıl nişanlanarak evliliğe göz kırpmıştı. Nikahlarını Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in kıydığı genç çiftin düğününde davetliler de şıklıklarıyla göz doldurdu. Birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı görkemli düğün sonrası çift, balayı adresi olarak Bahamalar’ı seçti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.