© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Spor Şıklığın Yeni Markası

Spor Şıklığın Yeni Markası

Beymen ve Vakko mağazalarında satılan New Zealand Auckland’ın yeni sezon koleksiyonunun tanıtımı Bebek’te bulunan bir cafede gerçekleştirildi.

Yirmi beş farklı ülkede bin altı yüz  mağazası ile dünyaca ünlü Hollandalı erkek markası NZA New Zealand, şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyen Türk erkekleri için kısa zamanda vazgeçilmez oldu. New Zealand Auckland, İlkbahar/Yaz kreasyonunu Bebek’te bulunan bir cafede verdiği bir parti ile tanıttı. Türkiye’de Beymen, Vakko gibi markalaşmış  mağazalarda standı bulunan New Zealand Auckland’ın gecesinde ev  sahipliğini bu ürünü Türkiye’ye getiren Bilsar firmasının Ceo’su Selman Bilal ve markanın Ceo’su Laurens van Kraft yaptı.

[nggallery id=1276]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.