© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sevgililer Günü Özel Koleksiyonu Tanıtıldı

Sevgililer Günü Özel Koleksiyonu Tanıtıldı

Begüm Khan’ın Sevgililer Günü Özel Koleksiyonu, BEYMEN Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davet ile tanıtıldı.

Davete ünlü tasarımcının ilham kaynakları olan Ayşe Boyner, Melisa Von Faber CastellSerra TükerCarolina Aldrovandi ve Seda Domaniç’in yanı sıra iş ve cemiyet hayatından aralarında Ayşegül Hotiç, Begüm Gazioğlu, Bettina Machler, Dilek Türker, Şebnem Çapa, Maya Portakal Bitargil, Ethel Baler, Gülbin Simitçioğlu, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Meral Yazıcı, Merih Turan, Tuğana Savgı Kaya, Neslihan Torun Kaya, Özlem Güsar, Serdar Gülgün’ün de yer aldığı pek çok ünlü isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.