© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Golf Tutkunları Antalya’da, Gloria Hotels & Resorts’te Buluştu

Golf Tutkunları Antalya’da, Gloria Hotels & Resorts’te Buluştu

Doğanın merkezinde Golf’ten Spa’ya, A la Carte restoranlardan, eşsiz kumsala kadar pek çok ayrıcalıklı seçeneği bir arada sunan Gloria Hotels & Resorts, kurucusu Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Nuri Özaltın anısına düzenlenen “Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy” turnuvası kapsamında, golf tutkunlarına ev sahipliği yaptı.

1997 yılında Antalya Belek’te ilk oteli ile misafirlere kapılarını açan ve o günden bugüne kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlayan Gloria Hotels & Resorts, bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği “Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy” turnuvası ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sundu. Turizm yatırımlarının yanı sıra, spora verdiği destekle de tanınan Nuri Özaltın adına düzenlenen turnuva, 9 ülkeden 180 sporcuyu bir araya getirdi.

Gloria Hotels & Resorts’te bir hafta boyunca eşsiz zaman geçiren golf tutkunları, Türkiye’nin tek “45 Delikli Golf Tesisi” ünvanına sahip, uluslararası standartlarda dizayn edilmiş Gloria Golf Kulübü sahalarında golf oynamanın ayrıcalığını yaşadılar.

Oyun katerogisinde; birinciliği kadınlarda A kategorisinde Christiana Neugebauer, B kategorisinde Sandra Bernt; erkeklerde A kategorisinde Iurıı Freidinov, B kategorisinde Oleg Skavronskiy elde etti.

10 Şubat’ta sona eren turnuvanın, Gloria Golf Resort’te gerçekleşen Gala yemeği ödül töreninde en iyi skoru yapan sporcu Gloria Handl’a, merhum Nuri Özaltın’ın eşi Sebahat Özaltın tarafından, “Nuri Özaltın Özel Ödülü” verildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.