© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Özgürlüğün Elli Tonu Filminin Ön Gösterimi Gerçekleşti

Özgürlüğün Elli Tonu Filminin Ön Gösterimi Gerçekleşti

Dünyada büyük yankı yaratan Fifty Shades/ Elli Ton serisinin üçüncü ve son filmi Özgürlüğün Elli Tonu’nun ön gösterimi D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

Grinin Elli Tonu ve Karanlığın Elli Tonu filmlerinin devamı olan, başrollerinde Dakota Johnson ve Jamie Dornan gibi yıldız isimlerin yer aldığı dünyaca ünlü ‘’Fifty Shades Freed’’in ön gösterimi dün gece D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

E.L. James’in aynı adlı çok satan kitabı Özgürlüğün Elli Tonu’ndanuyarlanarak yazılmış 2018 yılında gösterime giren filmin ön gösterimi iş, sanat ve cemiyet dünyasından yoğun ilgi gördü.Geceye, Özge Ulusoy, Tuğba Büyüküstün, Mehmet Dinçerler, Ayşe Kucuroğlu, Elif Mısırlı, Murat Güloğlu ve Mehmet Yılmaz’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

D&R Genel Müdürü Cem Eriç, geceyle ilgili yaptığı açıklamada, ” Herkesin merak ettiği bu filmin ilk gösteriminde misafirlerimizle birlikte olmak çok keyifli. D&R çok geniş bir dünya. Bu dünyanın içinde kültür, sanat ve eğlence var. Dolayısıyla biz de sadece D&R mağazalarında değil, mağaza dışında da misafirlerimizle bir araya gelmek için fırsatlar yaratıyoruz’’ dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.