© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

5. Ersin Uysal Kupası Dans Sporu

5. Ersin Uysal Kupası Dans Sporu

Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun kurulmasında önemli rolü olan ve bu sporun gelişmesi için çaba harcayan merhum Gazeteci ve Spor Yazarı Ersin Uysal anısına düzenlenen, “5. Ersin Uysal Kupası Dans Sporu” yarışması, Büyük Kolej’de yapıldı. 

2007 yılında hayata veda eden Ersin Uysal anısına düzenlenen yarışmada, miniklerde 70, büyüklerde ise 20 çift Samba, Cha Cha, Rumba, Pasadoble ve Jive yaparak dereceye girmek için çalıştı. Yarışmada dereceye giren sporculara ödüllerini Ersin Uysal’ın eşi Songül Kavak Uysal ile oğlu Çağrı Uysal verdi. Büyükler kategorisinde birinciliği Fırat Faik İkiler ve Damla Çobaner çifti alarak altın madalyaya ulaşırken, Seçil Yılmaz ve Yiğit Dündar çifti ikinci, Gökhan ve İdil Zorluoğlu çifti ise üçüncü oldu.

[nggallery id=1166]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.