© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mezzaluna’da Renkli Kutlama

Mezzaluna’da Renkli Kutlama

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Afitap Akıncı, yeni yaşını dostları ile birlikte Tunalı’da bulunan Mezaluna Restoran’da düzenlenen bir davetle kutladı.

Mezaluna Restoran’da gerçekleşen davet, sosyal yaşamın tanınan isimlerini bir araya getirdi. Oldukça renkli anlara sahne olan partide Afitap Hanım, mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Yeni yaşını kutlayan Afitap Akıncı, doğum günü pastasını kestikten sonra yakın dostlarıyla hatıra fotoğrafları çektirmeyi ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.