© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Atelier Rebul’dan Sevgililer Gününe Özel Davet

Atelier Rebul’dan Sevgililer Gününe Özel Davet

Atelier Rebul Sevgililer Gününe özel taze çiçekli hediye konsepti ile benzersiz ve etkileyici dünyasını Ankara Panora AVM’deki mağazasında düzenlediği özel bir etkinlik ile tanıttı.

Ankara’nın önde gelen isimlerinin davetli olduğu etkinlikte AtelierRebul, davetlilere parfümlerinin gizemli dünyasını tanıtırken hediyelerini taze çiçeklerle kişiselletirebilecekleri muhteşem bir müşteri deneyimi yaşattı. Etkinliğe başkent sosyal yaşamının tanınmış simaları katılım gösterdi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.