© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sibel Özdoğan’a Sürpriz Parti

Sibel Özdoğan’a Sürpriz Parti

Ankara cemiyet hayatının sevilen ve elit isimlerinden Sibel Özdoğan, yeni yaşını yakın dostlarının katıldığı ve oldukça keyif dolu bir parti ile Mezzaluna’da kutladı.

Ankara cemiyet hayatının güler yüzlü siması Sibel Özdoğan, yeni yaşını en yakın dostları ile kutlarken Mezzaluna’da gerçekleşen parti, cemiyetin elit isimlerini de bir araya getirdi. Birbirinden renkli görüntülerin oluştuğu partide Sibel Özdoğan, kendisini yalnız bırakmayan dostlarıyla yakından ilgilendi. Davetlilerin şıklıklarıyla ön plana çıktığı bu güzel günde, Sibel Hanım sade şıklığıyla göz doldurdu. Masaya gelen pastayı mutlu dolu bakışlar ve dileklere üfleyen Sibel Özdoğan, dostlarına katılımlarından dolayı teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.