© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İTALYAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’DEN ŞIK DAVET

İTALYAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’DEN ŞIK DAVET

İtalya Büyükelçiliği ve Next Level Avm yönetiminin ortaklığında düzenlenen davette konukları önce Mezzaluna şık konseptiyle ağırladı. Ardından davetliler ünlü İtalya Yönetmen Paolo Sorretino’nun “Gençlik” adlı filmini izledi.Özel gösterimden önce, Next Level’in padyum katında bulunan Mezzaluna verdiği muhteşem kokteyler harika bir ev sahiliği yaptı. Davete çok sayıda seçkin isim katıldı. Birbirinden leziz ikramların sunulduğu davette konuklar keyifli bir gün geçirdi. İtalyan mutfağından tatlar sunan Mezzaluna’nın konsepti göz doldurdu. Kokteylin ardından davetliler sinema salonuna geçerek film izledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.