© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeşim Tandoğan’ın Mutlu Günü

Yeşim Tandoğan’ın Mutlu Günü

Ankara sosyal hayatının elit isimlerinden Yeşim Tandoğan’ın Mezzaluna’da gerçekleşen doğum günü, kendisine ve dostlarına keyifli bir gün yaşattı.

Yeşim Tandoğan, yeni yaşını en yakın dostları ile kutladı. Yeşim Tandoğan oldukça renkli anlara sahne olan bu mutlu gününde, kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Cemiyet hanımları pasta kesimi öncesi, hazırlanan uzun masada yemek eşliğinde sohbetler ederek günlük hayatın stresinden uzaklaştılar. Neşeli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte davete katılan hanımlar, Yeşim Hanım’ı alkış yağmurlarıyla tebrik ettiler. Pastayı kesen Yeşim Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.