© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Libya Milli Günü Kutlandı

Libya Milli Günü Kutlandı

Libya Milli Günü’, Rixos Ankara’da verilen resepsiyonla kutlandı. Resepsiyona, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ katıldı. Libya Büyükelçisi Abdurrazaq Muhktar, Rixos Otel’de ülkesinin milli günü dolayısıyla resepsiyon verdi. Resepsiyona; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Ortadoğu Başdanışmanı Erşad Hürmüzlü katıldı. Libya’da devrim sürecinde yaşanan çatışmalarda yaralanan Libyalı direnişçiler de tekerli sandalyelerle geceye katılırken, devrim sürecinde yaşananlar sinevizyon gösterisiyle anlatıldı. Geceye diğer ülkelerin büyükelçileride ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.