© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sergiye Giden Yol

Sergiye Giden Yol

Hürriyet Gazetesi Ankara büro muhabirlerinden Haşim Kılıç, ‘Yol’ isimli fotoğraf sergisini iSiyah Beyaz Sanat Galeris’nde sanatseverlerin beğenisine sundu.

Daha önce Murat Koçak’la birlikte 2010 yılında ‘Bir Dünya’ ve 2012 yılında ‘Aynadaki Adam’ isimli sergileriyle küresel ısınmaya dikkat çeken Haşim Kılıç, ‘Yol’ isimli üçüncü sergisini Siyah Beyaz Sanat Galerisi’nde açtı. Serginin açılış kokteyline Fransa Büyükelçisi Laurent Bili, Kanada Büyükelçisi John Holmes ve eşi Carol Bujeau, Prof.Dr. Emel Doğramacı, eski bakanlardan Hikmet Sami Türk, iş adamı ve Erimtan Müzesi’nin kurucusu Yüksel Erimtan, besteci Pınar Köksal gibi çok sayıda davetli katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.