© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İsveç Müziği Büyüledi

İsveç Müziği Büyüledi

Bugüne kadar dünya çapında marka olmuş birçok müzik grubu ve müzisyen yetiştiren İsveç, kendilerine özgü müziği Ankara Büyükelçiliğinde tanıttılar. Yaklaşık elli kişinin katıldığı davette konuklar müziğe doydular. İsveç’in Ankara Büyükelçiliğinde gerçekleşen etkinlikte günümüze kadar müzik arenasına birçok değerli ismi katan İsveç’in kendine has müzikleri tanıtıldı. Ankara Devlet Opera ve Balesi ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası müzisyenleri, bazı geleneksel ve klasik İsveç ezgilerini daha iyi bilinen parçalar ile harmanlayarak konuklara resital sundular. Birçok yabancı misyon temsilcisinin katıldığı gecede davetliler 3 Türk müzisyenden oluşan grubun müziklerini keyifle dinlediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.