© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Karsu Dönmez Rüzgarı Ankara’da

Karsu Dönmez Rüzgarı Ankara’da

Genç ve yetenekli müzisyen Karsu Dönmez Ankara’da muhteşem bir konser verdi.

Henüz daha 18 yaşında iken Carneige Hall’da konser veren ve eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Bill Clinton tarafından izlenen Karsu Dönmez 16. Uluslararası Ankara Caz Festivali kapsamında Ankara’ya geldi. Cermodern’de gerçekleşen konser boyunca Karsu Dönmez sempatik hareketleri ve büyüleyici sesi ile Başkentlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sözleri ve bestesi kendisine ait parçaların yanı sıra Whatever Lola Wants, Domates Biber Patlıcan, Play My String gibi ünlü parçalarıda kendi yorumu ile seslendiren Dönmez, konser sonunda uzun süre ayakta alkışlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.