© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Lansman, Morini Zorlu Beymen’de

Lansman, Morini Zorlu Beymen’de

İlhamını defne yaprağından alan yeni kozmetik markası Lyn Skincare, özel tanıtım lansmanını Özlem Avcıoğlu ve Lyn Skincare kurucuları Selin Koyutürk ile Vildan Akay ev sahipliğinde, Balçiçek İlter’in özel sunumuyla gerçekleştirdi.

Morini Zorlu Beymen’deki keyifli davete, cemiyet hayatından; Feryal Gülman, Suzan Toplusoy, Jülide Önengüt, Aslı Kuseyrioğlu, Zeynep Madra, Meltem Demir, Mevzun Çiftçi, Melih Turan, Ebru Gökçek, Batya Kebudi, Meltem Kazaz, Arzu Kunt, Zeynep Çarmıklı, Sibel Kerimoğlu, Ahu Orakçıoğlu,Özlem Zehebi, Sibel Karakaşlı, İdil Atakol, Banu İkbal, Filiz Bulutçu, Müge Tezman Sırmabıyık, Berin Ak, Gülden Büyükuçak, Aslı Şen, Elif Mısırlı, Akasya Asiltürkmen, İpek Develi  gibi ünlü isimler katıldı.

Yüzde yüz yerli kozmetik markası Lyn, doğal defne özlerinden oluşan içeriği ile davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

Binlerce yıldır aromaterapik içeriğe sahip olan defne yağının doğallığını cilt bakımına taşıyan Lyn Skincare ürün yelpazesinde; Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi, Anti-aging Serum, Anında Sıkılaştırıcı Göz Kremi, Canlandırıcı Tonik, Yüz Temizleme Jeli, Makyaj Sabitleyici Termal Su, Arındırıcı Peeling, Yağlı Ciltler için Sebum Kontrol Kremi bulunuyor.

Yüzde yüz yerli olan Lyn Skincare ürünleri seçkin eczanelerde satışa sunuluyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.