© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hazar Ergüçlü Bir Kez Daha Flormar İle Birlikte

Hazar Ergüçlü Bir Kez Daha Flormar İle Birlikte

Cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyası, Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın yepyeni ruju Kiss Me More’un lansmanı için düzenlenen davet, reklam yüzü ünlü ve başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün katılımı ile The Sofa Otel’de gerçekleşti.

Canlandırdığı karakterlerle her defasında başarılı performanslar sergileyerek ödüllere layık görülen, son dönemlerde dünya çapında başarılara imza atan,  sinema ve dizi dünyasının sevilen oyuncusu Hazar Ergüçlü, karakteristik güzelliği ve kadınlara ilham veren duruşu ile bir kez daha marka yüzü olduğu Flormar’ın yepyeni ruju Kiss Me More’un lansmanına katıldı.

Her detayın düşünüldüğü bu özel davete Begüm Kütük, Pınar Altuğ Atacan, Deniz Akkaya, Ceylan Atınç, Nur Bilen Yavuzer, Müge Tezman Sırmabıyık, Bennu Gerede, Ayşe Kucuroğlu, Sedef Çalarkan, Arzu Kunt, Elif Güvendik, Pınar Tezcan, Gül Erçetingöz, Zeynep Mansur, Lal Denizli, Ender Saraç, Ahu Orakçıoğlu, Neslihan Kozanoğlu, Cansen Yeni Kut, Eda Güzelcik, Huban Ayşem, Didem Uzel Sarı gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının birbirinden önemli simaları katıldı. Hazar Ergüçlü’nün başrolünde olduğu ve tüm öpücüklere yetecek kadar kalıcı yepyeni ruju “Kiss Me More”un reklam filmi de bu davette ilk defa görücüye çıktı. Reklam filminin gösterimi ardından, dünyaca ünlü güzellik markası Flormar icra kurulu üyesi ve pazarlama direktörü Can Dilek, kalıcılığı ile göz kamaştıran Kiss Me More ile ilgili şöyle konuştu: “Ürünü geliştirme sürecinde yapılan araştırmalar üzerine; 10 kadından 8’inin Kiss Me More’un kalıcı olduğunu ve yapılan labratuvar testinde deneyenlerin %95’i tarafından ürünün bulaşma yapmadığını onayladı.”

Hazar Ergüçlü ise; “Tüm Öpücüklere Yetecek Kadar Kalıcı” diyerek kadınların ihtiyaçlarına en güzel yanıtı veren Kiss Me More tanıtımında yer almak benim için çok özel…” şeklinde sözlerini tamamlayarak bu projede yer aldığı için duyduğu mutluluk ve heyacanı davetlilerle paylaştı.

Flormar’ın renkli ve ilham veren dünyasından yola çıkarak hazırlanan etkinlikte, konuşmaların ve ikramların ardından katılımcılar Kiss Me More ile tüm öpücüklere yetecek kadar kalıcı yepyeni likit ruju sürmenin keyfini birebir deneyimlemek için hazırlanan alanlarda keyifli anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.