© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Vakko Wedding House’da Özel Davet

Vakko Wedding House’da Özel Davet

Dünya gelinlik modasının iddialı tasarımcılarının eşsiz koleksiyonlarına ev sahipliği yapan Vakko Wedding, aralarında Pronovias ve Vakko Couture’ün de yer aldığı seçkin marka ve tasarım seçenekleriyle Ankara’daki yeni mağazasında sezon sunumu gerçekleşti. Vakko Wedding Kavaklıdere’deki özel davete, cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. 

Dünyaca ünlü marka ve tasarımcılara ait İlkbahar – Yaz 2019 Couture ve Wedding koleksiyonları en özel seçkileriyle Vakko Wedding House’da Ankara’yla buluştu. Vakko Wedding House Ankara Kavaklıdere mağazasında; Vakko ve Vakko Couture tasarımlarının yanı sıra Atelier, Priveé, BB Capsule, White One ve Studio markalarıyla dünya gelinlik modasının önde gelen markası Pronovias tasarımları da yer aldı. Gerçekleşen özel davete başkentin sevilen isimleri yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.