© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Beymen Dijital Trunk Show

Beymen Dijital Trunk Show

Beymen, dünyaca ünlü moda markalarının yanı sıra Beymen Collection ve Academia’nın 2020 Sonbahar Kış koleksiyonlarını sosyal medya hesabından yayınlanan dijital trunk show ile tanıttı.

 

Beymen’in yeni sezon reklam kampanyasının ana fikri olan “Fashion is a playground” temasında hazırlanan ve BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili’nin stylingi ve küratörlüğü ile gerçekleşen dijital trunk show’da, dünya markalarının yanı sıra Beymen Collection ve Academia’nın kadın ve erkek koleksiyonlarından sezonun en gözde tasarımlarının yer aldığı doksan bir farklı look tanıtıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.