© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Fransız Devrimi Kutlandı

Fransız Devrimi Kutlandı

Fransız Devrimi’nin 223’üncü yıl dönümü, Fransız Sarayı’nda düzenlenen şık bir davetle kutlandı.

Fransız Devrimi’nin 223’üncü yıl dönümü, cemiyet, iş ve sanat dünyasından önemli isimlerin katılımıyla Fransız Sarayı’nda düzenlenen şık bir davetle kutlandı. Fransız Sarayı’nın eşsiz güzellikteki bahçesinde düzenlenen davetin ev sahipliğini yapan Başkonsolos Herve Magro, konuşmasında iki ülke arasındaki hassas duruma ve  güçlenen ilişkilere vurgu yaptı. Güzel bir İstanbul akşamında düzenlenen davet, konuklara keyifli bir gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.